Úvod > Aktivity > Akce školy > Akce rok 2014/2015

Školní rok 2014/2015

V letošním roce skončil projekt SPOLUPRÁCE s gymnáziem Boskovice na podporu přírodovědného a technického vzdělávání. Cílem projektu bylo motivovat žáky a zvýšit jejich zájem o přírodovědné obory. Na naší škole vedla p. uč. Kopecká dva semináře

Fyzikální pokusy - Fyzika základní školy v každodenním životě – kouzla hračky, divy  s využitím základů fyziky a především jednoduchých předmětů a materiálů. Rozšíření teoretických základů z hodin fyziky ZŠ na praktické využití. Cílem bylo zatraktivnit fyziku pro žáky školy a více je motivovat k učení a hledání zákonitostí, které lze snadným způsobem ověřit v praxi. Spolu se žáky, kteří chodili na semináře, si připravila pro první stupeň prezentaci jednoduchých pokusů FYZIKA HROU.

FYZIKA HROU - fotky

Leden 2015

• 9.1. Divadelní představení O princezně Rozmařilce - pro žáky 1. - 4. třídy ( 8,30 hod ).
  • 20.1. Zápis do 1. ročníku ( 10,00 - 16,00 hod )
  • 28.1. Program primární prevence "Dobré vztahy, cesta k přátelství" ( žáci 2. ročníku)
  • 28.1. Městské divadlo Prostějov - představení "Poslední trik" ( žáci 6. - 9. ročníku )

Únor 2015

• 3.2. Okresní kolo olympiády v NJ ( Kolářová V., Šustrová E., Závodná P. )
  • 4.2. Beseda s žáky 9. ročníku "Pro jaké povolání se hodím" ( lektorka Mgr. Konvičková)
  • 5.2. Okresní kolo olympiády v ČJ ( Hanáková N., Závodná P. - 9. tř.)
  • 6.2. Výjezd do lyžařského střediska v Kladkách