Úvod > Aktivity > Akce školy > Akce školy 2022/2023

Akce školy 2022/2023

Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. ročníku

Datum konání: 30. 6. 2023

Další díl dlouhé cesty zdolán, ale cesta pokračuje dál. Přejeme všem naším deváťákům hodně úspěchu, štěstí a radosti v budoucím životě. Bon voyage!

Divadelní představení ME-GA-COOL - ZŠ Ptení

Datum konání: 23. 5. 2023

23. 5. 2023 byla naše škola pozvána na divadelní představení, které připravili žáci ZŠ Ptení. Představení s názvem ME-GA-COOL si děti 4. a 5. třídy náramně užily.

Exkurze 8. ročníku - Hranický kras

Datum konání: 7. 6. 2023

Ve středu 7. června jsme navštívili lázeňské městečko Teplice nad Bečvou. Výlet začal cestováním vlakem, dále pokračoval procházkou lázeňským centrem směrem k Zbrašovským aragonitovým jeskyním. Ochutnali jsme zdejší minerální vodu a lázeňské oplatky.

Pasování na čtenáře

Datum konání: 26. 5. 2023

Ještě před nedávnem jsme neuměli ani písmenko a dnes jsme čtenáři. Co vše umíme jsme předvedli na slavnostní akci na OÚ v Protivanově. Našim blízkým jsme recitovali básničky, četli hádanky a společně luštili křížovku. Za odměnu jsme dostali plno krásných dárků.

Školní výlet 5., 6. a 7. ročníku do Beskyd

Datum konání: 1. 6. 2023

Ve čtvrtek 1. června se žáci pátého, šestého a sedmého ročníku zúčastnili školního výletu do Beskyd.

Den dětí v MŠ Malé Hradisko

Datum konání: 2. 6. 2023

Jak jste oslavili Den dětí?

Školní výlet Brno - 1. a 2. třída

Datum konání: 23. 5. 2023

Již se nám přiblížil konec školního roku a s ním nastala i doba školních výletů. Prvňáčci a druháčci se svého výletu nemohli dočkat. Splnilo se jim to v úterý 23.5.2023. Navštívili jsme Brno, přehradu, hrad Veveří a šmoulí vesničku. Jako vzpomínku přikládáme několik fotografií.

Cykloturistická exkurze - Baldovec - 9. ročník

Datum konání: 4. 6. 2023 - 5. 6. 2023

Z neděle na pondělí 4.-5.6. proběhla cykloturistická exkurze 9. ročníku do areálu ATC Baldovec. V neděli jsme vyrazili z Protivanova lesem směrem do Baldovce, kde na nás čekal bohatý program v podobě paintballu, horolezecké stěny a celé plejády sportovních disciplín.

Lesy Plumlov s 2. třídou

Datum konání: 9. 5. 2023

V úterý 9. května 2023 žáci 2. ročníku strávili dopoledne v lese, kam je doprovodila jedna z pracovnic plumlovských lesů. Poutavým způsobem žákům předala spoustu nových informací. Naučila je, jak se v lese chovat, jak poznat lesní rostliny a zvířata, k čemu slouží posed….

Divadélko 3. třídy

Datum konání: 29. 5. 2023

Všechny děti mají rády pohádky s veselým koncem. Naši třeťáci sehráli pro své mladší spolužáky příběhy, ve kterých zvířátka napravila dva uličníky.