Novější 1

FARNÍ TÁBOR 2022.png

Kroužek gymnastiky a basketbalu

Datum konání: 22. 9. 2021

Máme zde nabídku dalších dvou sportovních zájmových útvarů, které mohou žáci naší školy navštěvovat - viz plakáty níže.

Informace k vyzvedávání dětí ze školy

Datum konání: 3. 9. 2021 - 30. 9. 2021

díky omezení vzniklé revitalizací okolí školy zveřejňujeme časy, ve kterých si můžete vyzvednout děti ze školní družiny:

V odpoledních hodinách individuálně. Tel. 605 16 98 02

Děkujeme za pochopení.

Datum konání: 24. 11. 2021

tridni-schuzky-900x420.jpg

Vážení rodiče, vzhledem k vážné epidemiologické situaci musíme upravit průběh třídních schůzek. Rušíme společnou část, kdy se scházíte ve třídě s třídním učitelem a od 16:00 budou probíhat individuální konzultace s vyučujícími.

Děkuji za pochopení.

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ K PROVOZU OD 13.9.2021

Datum konání: 13. 9. 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:

• Platnost Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR upravující provoz škol a školských zařízení (č. j.: MZDR 14600/2021-19/MIN/KAN) končí k 10. 9. 2021.

• Od 13. 9. 2021 proto nebude ve školách a školských zařízeních platit povinnost zajištění screeningového testování dětí a žáků.

• Vzhledem k tomu, že v případě zhoršení epidemické situace nelze vyloučit obnovení povinnosti screeningového testování v konkrétně vymezených regionech, je na místě, aby si školy a školská zařízení ponechaly stávající zásoby Ag testů, které jim byly bezúplatně poskytnuty z centrálních distribucí (a které školy převzaly), a to nejméně do konce října 2021.

• V případě, kdy by bylo nezbytné obnovit povinnost screeningového testování ve školách, bude podle dohody MŠMT a Ministerstva zdravotnictví tato skutečnost známá vždy nejpozději 7 dní před opětovným zahájením testování. Tato doba pak bude využita pro přípravu a zajištění distribuce potřebných testů školám a školským zařízením.

• MŠMT v nejbližších týdnech uskuteční prostřednictvím systému sběru dat MŠMT mimořádné šetření ke zjištění stavu zásob testů z centrálních distribucí v jednotlivých školách a školských zařízeních. Získané informace budou využity pro zajištění dalších případných distribucí testů a také jako podpora při rozhodování o možném zpětvzetí centrálně distribuovaných testů od jednotlivých subjektů s vykázanými významnými přebytky zásob.

• S ohledem na povinnost prokázání negativního testu, prodělaného onemocnění nebo ukončeného očkování proti covid-19 při vstupu do bazénu podle Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR (č.j. MZDR 14601/2021-23/MIN/KAN) pro zajištění povinné výuky plavání jedná MŠMT spolu s Ministerstvem zdravotnictví o změně tohoto mimořádného opatření, která by měla umožnit zrušení této povinnosti v případech, které nepředstavují zvýšené epidemické riziko.

O dalším vývoji bude MŠMT neprodleně informovat.

MŠMT, 8. 9. 2021

Nabídka zájmových útvarů pro školní rok 2020/2021

Datum konání: 14. 9. 2021 - 22. 9. 2021

Vážení rodiče a žáci,

naše škola si pro letošní školní rok 2021/2022 připravila širokou nabídku zájmových útvarů a volnočasových aktivit pro žáky ZŠ. Kompletní nabídku kroužků (od sportovních, přírodovědných,  výtvarných a rukodělných až pro kroužky zaměřující se na doučování hlavních předmětů) najdete společně s přihláškou a podrobnějšími informacemi v níže vložených dokumentech.

Nabídka zájmových útvarů školní družiny

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA DO ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ

Zahajujeme činnost zájmových kroužků - Masarykova Základní škola a mateřská  škola Hnojník

Volby do školské rady

Datum konání: 29. 11. 2021 - 5. 12. 2021

vzhledem k epidemiologické situaci nemohla volba do školské rady proběhnout tradičním způsobem během rodičovských schůzek, proto si Vás dovoluji požádat, abyste schválili navržené kandidáty na zástupce rodičů do školské rady formou ankety, kterou najdete ve webové aplikaci Bakalář v sekci ANKETY/VYPLŇOVÁNÍ ANKET (odkaz). Postupujte dle návodu (viz níže).

Děkujeme.

KROK 1

VOLBY 1.jpg

KROK 2

VOLBY 2.png

Hlasování a podobě nové školní kolekce oblečení

Datum konání: 30. 11. 2021 - 8. 12. 2021

Krásný den všem,

máme pro Vás překvapení!

Do školy přichází nová školní kolekce a jste to právě Vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte do 8.12. o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky :-) Hlasovat můžete zde: odkaz

Hlasovaci_plakat_ZS_Skolni (1).jpg

Preventivní antigenní testování a trasování ve školách od ledna 2022

Datum konání: 3. 1. 2022

Přejeme
rodičům a žákům vše nejlepší do nového roku a zároveň si Vás dovolujeme informovat o tom, jak bude probíhat preventivní antigenní testování a trasování ve školách
od ledna 2022. Níže najdete informační leták i ve formátu pdf.

1221_testování_leták_pro_rodiče_A4-page-001.jpg

Společné třídní schůzky

Datum konání: 20. 4. 2022

Srdečně zveme všechny rodiče na společné třídní schůzky, které proběhnou 20.4.2022 v 16:00. Těšíme se na Vaší návštěvu.

tirdni).png

Novější 1