Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Návrat dětí do školy od 12.4.2021

Návrat dětí do školy od 12.4.2021Datum konání:
12.4.2021

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády ze dne 6.4.2021 zahájíme od pondělí 12.4.2021 prezenční výuku pro 4. a 5. třídu. Výuka bude probíhat dle rozvrhu od 7:05 hodin. Družina bude k dispozici pro žáky 4. třídy. Prezenční výuka ve škole je podmíněna provedením antigenních testů u žáků. Tyto proběhnou v pondělí a ve čtvrtek vždy v průběhu první hodiny. Testy si žáci provedou sami pod vedením vyučujícího. V případě pozitivního testu bude informován zákonný zástupce a žák bude v izolaci do předání rodičům nebo odchodu ze školy. Zákonný zástupce má právo testování odmítnout, ale v tom případě se žák nesmí účastnit prezenční výuky. Absence bude brána jako omluvená a úkoly pro žáky budou vyučující zadávat do systému bakaláři, aby žáci neztratili kontakt s výukou.

Jídelna je v provozu, proto můžete žáky přihlásit na obědy. Od pondělí začíná fungovat autobusová doprava dle normálního jízdního řádu.

Níže najdete leták a odkaz na video návod k testování žáků.

 

VIDEONÁVOD NA TESTOVÁNÍ - odkaz.

NÁVOD NA TESTOVÁNÍ - LETÁK 

 

leták - testování.jpg