Úvod > Škola > Aktuality

Novější 1

Lyžařský výcvikový kurz Staré Hamry 2022

Datum konání: 17. 1. 2022 - 21. 1. 2022

Organizace odjezdu na LVK 2022 do Starých Hamrů – SKI PARK GRUŇ.

Účastníci LVK jsou omluveni z pondělního vyučování (neznamená to, že nesmějí přijít do školy). Ti žáci, kteří chodí na oběd, mají obědy odhlášeny až od úterý 18. 1., čili v pondělí můžou ještě jít na oběd, v opačném případě si musí pondělní oběd odhlásit samostatně.

Upozornění pro rodiče žáků, kteří si zapůjčují lyžařské vybavení na místě – cena zapůjčení lyží NENÍ SOUČÁSTÍ částky, kterou jste uhradili za LVK. Zapůjčení lyží na dobu LVK činí 650 Kč + 200 Kč vratná kauce. Lyžařské brýle nejsou součástí zapůjčené lyžařské výbavy.

Všichni žáci budou v pátek 14.1. nebo cestou 17.1. otestování na COVID metodou PCR - bude upřesněno.

Odjezd 17. 1. 2022:

• 12:30 – příchod do školy – pouze žáci, kteří půjdou v pondělí na oběd.
  • 13:00 - sraz na parkovišti před školou – všichni. Odevzdání bezinfekčnosti a kopií kartiček zdravotní pojišťovny.
  • 13:30 - odjezd směr Prostějov – Hranice – Valašské Meziříčí – Staré Hamry – cesta bude trvat cca 2,5 h (svačinu a pití na cestu sebou).
  • 16:00 - příjezd do Starých Hamrů + přesun cca 2 km do horské chaty                                    (zavazadla a vybavení bude odvezeno na ubytování).
  • 18:00 - večeře.

Příjezd: 21. 1. 2022:

• 14:00-15:00 - odjezd ze Starých Hamrů.
  • 17:00 -18:00 – předpokládaný příjezd do Protivanova ke škole.

Další podrobnosti najdete v přiloženém dokumentu viz níže.

Organizacni pokyny LVK 2022.docx

Lyžařský výcvikový kurz Staré Hamry 2022

Datum konání: 17. 1. 2022 - 21. 1. 2022

Po roční pauze způsobené pandemií i letos naše škola pořádá lyžařský výcvikový kurz, který proběhne 17.1. - 21.1. 2022 ve Ski Areálu Gruň ve Starých Hamrech (Beskydy). Kurz je určen pro žáky 7., 8. a 9. ročníku a předběžná cena je stanovena na 5 000 Kč (po návratu dojde k zúčtování a případnému vrácení zbytku platby). Přímo v místě je možnost zapůjčení lyžařského vybavení (lyže, hole, lyžáky a helma). Prosím případné zájemce, aby si přišli pro přihlášku za p. učitelem Staňkem. Případně si ji najdete v níže přiložením odkazu. Záloha a doplatek pak paní Ekonomce osobně nebo na bankovní účet školy, který najdete na přihlášce.

ZATÍM NÁS MOC NENÍ, TAKŽE VŠECHNY SRDEČNĚ ZVEME.

SPORTU ZDAR A LYŽOVÁNÍ OBZVLÁŠTĚ.

Konzultační třídní schůzky - online nebo telefonicky

Datum konání: 12. 1. 2022

tridni-schuzky-900x420 na dálku.jpg

vzhledem k současné epidemiologické situaci proběhnou konzultační třídní schůzky pouze na dálku. Na konkrétní formě komunikace (telefon, Teams, mail, Komens) se prosím domluvte se třídním učitelkou/učitelem. Děkujeme za pochopení.

Nabídka volnočasová školní kolekce oblečení

Datum konání: 8. 1. 2022 - 24. 1. 2022

Dobrý den,

rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku!

Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem eshopu zde: odkaz

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 24.1.. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce.

S pozdravem a přáním krásného dne,

vedení školy.

PROTIVANOV_Plakát-03.jpg

Preventivní antigenní testování a trasování ve školách od ledna 2022

Datum konání: 3. 1. 2022

Přejeme
rodičům a žákům vše nejlepší do nového roku a zároveň si Vás dovolujeme informovat o tom, jak bude probíhat preventivní antigenní testování a trasování ve školách
od ledna 2022. Níže najdete informační leták i ve formátu pdf.

1221_testování_leták_pro_rodiče_A4-page-001.jpg

Hlasování a podobě nové školní kolekce oblečení

Datum konání: 30. 11. 2021 - 8. 12. 2021

Krásný den všem,

máme pro Vás překvapení!

Do školy přichází nová školní kolekce a jste to právě Vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte do 8.12. o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky :-) Hlasovat můžete zde: odkaz

Hlasovaci_plakat_ZS_Skolni (1).jpg

Volby do školské rady

Datum konání: 29. 11. 2021 - 5. 12. 2021

vzhledem k epidemiologické situaci nemohla volba do školské rady proběhnout tradičním způsobem během rodičovských schůzek, proto si Vás dovoluji požádat, abyste schválili navržené kandidáty na zástupce rodičů do školské rady formou ankety, kterou najdete ve webové aplikaci Bakalář v sekci ANKETY/VYPLŇOVÁNÍ ANKET (odkaz). Postupujte dle návodu (viz níže).

Děkujeme.

KROK 1

VOLBY 1.jpg

KROK 2

VOLBY 2.png

Datum konání: 24. 11. 2021

tridni-schuzky-900x420.jpg

Vážení rodiče, vzhledem k vážné epidemiologické situaci musíme upravit průběh třídních schůzek. Rušíme společnou část, kdy se scházíte ve třídě s třídním učitelem a od 16:00 budou probíhat individuální konzultace s vyučujícími.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Jaroslav Vašíček

Kroužek gymnastiky a basketbalu

Datum konání: 22. 9. 2021

Máme zde nabídku dalších dvou sportovních zájmových útvarů, které mohou žáci naší školy navštěvovat - viz plakáty níže.

Nabídka zájmových útvarů pro školní rok 2020/2021

Datum konání: 14. 9. 2021 - 22. 9. 2021

Vážení rodiče a žáci,

naše škola si pro letošní školní rok 2021/2022 připravila širokou nabídku zájmových útvarů a volnočasových aktivit pro žáky ZŠ. Kompletní nabídku kroužků (od sportovních, přírodovědných,  výtvarných a rukodělných až pro kroužky zaměřující se na doučování hlavních předmětů) najdete společně s přihláškou a podrobnějšími informacemi v níže vložených dokumentech.

Nabídka zájmových útvarů školní družiny

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA DO ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ

Zahajujeme činnost zájmových kroužků - Masarykova Základní škola a mateřská  škola Hnojník

Novější 1