Úvod > Družina > ŠD - tvořivé dílny a jiné akce > SPANÍ VE ŠKOLE aneb rozloučení se školním rokem..

SPANÍ VE ŠKOLE aneb rozloučení se školním rokem..

21.6.2019
Datum ukončení:
22.6.2019

Vážení rodiče, školní družina a I.stupeň ZŠ organizuje pro všechny děti z 1.-4. třídy,

„SPANÍ VE ŠKOLE aneb rozloučení se školním rokem..“

s dalším doprovodným programem.

KDY?            z pátku 21. 6. na sobotu 22.6. 2019
V KOLIK?     v 19.00 hod. u zadního vchodu k tělocvičně(areál sportovního hřiště)                  KONEC?      Sobota ráno 8.00 hod.

JAK SE PŘIHLÁSIT?    Odevzdáním návratky třídním učitelkám nebo vychovatelkám ŠD                                                          nejpozději do středy 19.6. 2019.

CO NEZAPOMENOUT S SEBOU?

• karimatku + spacák
  • polštářek + oblíbený plyšák na spaní
  • hygienické potřeby, ručník
  • úbor na spaní
  • baterka
  • plastovou láhev na pití
  • párek na opékání, popřípadě jídlo na večeři + na snídani (prosíme o trvanlivé nekazící se potraviny – z hlediska vysokých teplot, možno i další menší pochutiny)
  • léky – děti, které užívají pravidelně popř. na alergie apod.
  • kartička pojišťovny