Úvod > Aktivity > Akce školy > Akce školy 2022/2023 > Školní výlet 5., 6. a 7. ročníku do Beskyd

Školní výlet 5., 6. a 7. ročníku do Beskyd

1.6.2023

Ve čtvrtek 1. června se žáci pátého, šestého a sedmého ročníku zúčastnili školního výletu do Beskyd.

Během dopoledne si děti prošly největší muzeum v přírodě v ČR. V Rožnově pod Radhoštěm tak mohly vidět Valašskou dědinu, Mlýnskou dolinu i Dřevěné městečko. Vrcholem pro všechny ovšem byla cesta lanovkou na horu Radhošť. Někteří žáci sice museli překonávat strach z výšky, ale nakonec sebrali odvahu úplně všichni a úžasný rozhled po hornaté krajině jsme si náležitě užili. Na vrcholu hory nás čekaly další velkolepé výhledy, originální Jurkovičovy stavby i spousta sportovního vyžití.

Lehce zmožení, čerstvě opálení, plní nejrůznějších zážitků a hlavně spokojení jsme se kolem sedmé hodiny vrátili zpět domů.