Úvod > Škola > KPŠ

Klub přátel školy

Klub přátel školy při Základní škole Protivanov příspěvkové organizace, z. s.

Klub přátel školy (KPŠ) byl založen v r. 2018. Klub je neziskovou organizací, zdrojem příjmů
KPŠ jsou příspěvky členů (rodičů dětí základní školy) a sponzorské dary. KPŠ spolupracuje s vedením školy, předává mu náměty a připomínky rodičů. V případě potřeby se podílí na jejich vyřizování či realizaci.

Klub přátel školy podporuje akce pro žáky, vyhledává sponzory a získává finanční prostředky na vylepšování materiálních podmínek pro výuku a modernizaci školního prostředí. Přispívá např. na jízdné pro žáky, kteří se účastní vědomostních, sportovních a jiných akcí, na odměny, nákup materiálu apod.

Aktuální vedení spolku:

Předseda: Petra MarkováMístopředseda: Lenka KitnerováPokladník: Lucie PavlíkováKontakt: kps.zsprotivanov@seznam.cz

Finanční dary přijímáme v hotovosti k rukám pokladníka. Darovací smlouvu Vám připravíme.