Úvod > Škola > GDPR

Informace o zpracování osobních údajů v Základní škole Protivanov

Základní škola Protivanov, Školní 292, Protivanov 798 48, IČO: 47922354 (dále jen „ZŠ“) je příspěvkovou organizací městyse Protivanov, který je zřizovatelem. Hlavním úkolem ZŠ je poskytování základního vzdělávání žákům ve smyslu zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělání (dále jen „školský zákon“). V rámci svých činností zpracovává osobní údaje a postupuje přitom v souladu s nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), označovaném jako General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“), které vstoupilo v účinnost dne 25. května 2018. Další informace - viz níže přiložený dokument.

Informace o zpracování osobních údajů v Základní škole Protivanov