Úvod > Škola > Aktuality

Zápis dětí do 1. třídy školního roku 2021/2022

Datum konání: 15. 4. 2021 - 16. 4. 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

Zápis do 1. třídy proběhne ve dnech 14. dubna pro MŠ Protivanov a 15. dubna pro MŠ Malé Hradisko, MŠ Niva + ostatní, vždy od 12:30 do 15:30.

Při zápisu bude nutné vyplnit nebo odevzdat přihlášku a formulář s osobními údaji. Formuláře můžete také odeslat poštou, mailem nebo vhodit do schránky ve škole. Zápis jsme rozdělili do dvou dnů, abyste v případě zájmu mohli vzít s sebou i budoucí prvňáčky a prohlédnout si budovu školy- třídu, družinu, tělocvičnu… za dodržení hygienických podmínek. Setkání celé třídy plánujeme na měsíc červen, pokud to situace dovolí. V případě dotazů kontaktujte vedení školy nebo vaši mateřskou školu.

Děkuji za spolupráci a těšíme se na naše budoucí prvňáčky.

Mgr. Jaroslav Vašíček

ZÁPIS 2021.jpg

Návrat dětí do školy od 12.4.2021

Datum konání: 12. 4. 2021

na základě rozhodnutí vlády ze dne 6.4.2021 zahájíme od pondělí 12.4.2021 prezenční výuku pro 4. a 5. třídu. Výuka bude probíhat dle rozvrhu od 7:05 hodin. Družina bude k dispozici pro žáky 4. třídy. Prezenční výuka ve škole je podmíněna provedením antigenních testů u žáků. Tyto proběhnou v pondělí a ve čtvrtek vždy v průběhu první hodiny. Testy si žáci provedou sami pod vedením vyučujícího. V případě pozitivního testu bude informován zákonný zástupce a žák bude v izolaci do předání rodičům nebo odchodu ze školy. Zákonný zástupce má právo testování odmítnout, ale v tom případě se žák nesmí účastnit prezenční výuky. Absence bude brána jako omluvená a úkoly pro žáky budou vyučující zadávat do systému bakaláři, aby žáci neztratili kontakt s výukou.

Jídelna je v provozu, proto můžete žáky přihlásit na obědy. Od pondělí začíná fungovat autobusová doprava dle normálního jízdního řádu.

Níže najdete leták a odkaz na video návod k testování žáků.

VIDEONÁVOD NA TESTOVÁNÍ - odkaz.

NÁVOD NA TESTOVÁNÍ - LETÁK

leták - testování.jpg

NÁVOD NA PRÁCI V TEAMS/MS 365

Datum konání: 20. 10. 2020

Na škole bude v příštích týdnech započata online výuka a s ní spojená práce ve výukovém prostřední MS TEAM. Níže Vám přikládám 2 návody na přihlášení a práci v tomto prostředí (stačí rozkliknout). Přeji hodně úspěchu.

NÁVOD - TEAMS.pdf

VIDEONÁVOD - youtube.com

MŠMT - Manuál k provozu škol ve školním roce 2020/2021

Datum konání: 1. 9. 2020

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo doplněný manuál týkající se opatření a průběhu školního roku 2020/2021. Jednotlivé dokumenty naleznete na následující adrese/odkazu:

Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. ročníku

Datum konání: 30. 6. 2020

Srdečně zveme rodiče žáků deváté třídy na slavnostní předávání vysvědčení, které proběhne  30.6.2020 v 10:00 v malé tělocvičně ZŠ Protivanov (po pravé straně po vstupu do budovy od jídelny).

Pozvánka.jpg

Kinokavárna Malé Hradisko opět promítá

Datum konání: 19. 6. 2020

S radostí Vám oznamuje, že Kinokavárna Malé Hradisko se po cca 5 letech opět otvírá a už tento pátek 19.6. začíná promítat. Můžete se těšit na animovaný film Ovečku Shaun ve filmu a českou komedii Přes prsty.

????????????????????????

Všichni jste srdečně zváni.