Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Přístupové údaje pro odevzdávání domácích prací

Přístupové údaje pro odevzdávání domácích pracíDatum konání:
16.3.2020

Přejeme všem v těchto nelehkých okamžicích hodně sil. Aby naše spolupráce fungovala zase o něco lépe, vytvořili jsme pro žáky naší školy účet na stránkách google.com, kde si žáci budou moci jednak stahovat studijní materiály, ale hlavně také odevzdávat vypracované pracovní listy apod.

Níže můžete vidět krok po kroku, jak s aplikací pracovat. Děkujeme žákům i rodičům za spolupráci.

V případě otázek, či problému se obraťte na třídního učitele, případně na mail:

stanek.martin89@gmail.com.

Postup při přihlašování na GOOGLE DISK 1.jpg

Postup při přihlašování na GOOGLE DISK 2.jpgPostup při přihlašování na GOOGLE DISK 3.jpgPostup při přihlašování na GOOGLE DISK 4.jpgPostup při přihlašování na GOOGLE DISK 5.jpgPostup při přihlašování na GOOGLE DISK 6.jpgPostup při přihlašování na GOOGLE DISK 7.jpgPostup při přihlašování na GOOGLE DISK 8.jpgPostup při přihlašování na GOOGLE DISK 9.jpg