Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > MŠMT - Manuál k provozu škol a testovaní

MŠMT - Manuál k provozu škol a testovaní



Datum konání:
1.9.2021

Vážení rodiče,

 

I v letošním roce bude výuka probíhat dle zvýšených hygienických pravidel. Níže je přiložen manuál k provozu škol a testovaní včetně videonávodů. Testování žáků Ag testy proběhne v termínech 1.9., 6.9., 9.9, (1. třída 2.9.). Žáci, kteří odmítnou testování, musí nosit ochranu úst po celou dobu pobytu ve budově školy, aktivně se neúčastní Tv a nezpívají v Hv. V případě, že netestovaný žák odmítne nosit ochranu úst, musí opustit budovu školy. V tomto případě se na rozdíl od loňského roku dle novely vyhlášky MŠMT absence automaticky neomlouvá a rodiče nemohou nechat dítě doma z rodinných důvodů.

 

MŠMT_Manuál k provozu škol a testovaní.pdf

 

VIDEONÁVOD NA TESTOVÁNÍ - odkaz.

NÁVOD NA TESTOVÁNÍ - LETÁK 

 

leták - testování.jpg