Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Návrat dětí do školy od 10.5.2021

Návrat dětí do školy od 10.5.2021Datum konání:
10.5.2021
Datum ukončení:
14.5.2021

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády ze dne 4.5.2021 budeme pokračovat v prezenční výuce od pondělí 10.5.2021 pro 3., 4., 5. třídu a 8.-9.třídu druhého stupně. Ostatní třídy pokračují v distanční výuce online. Výuka bude probíhat dle rozvrhu od 7:05 hodin. Družina bude k dispozici pro žáky 3. a 4. třídy. Prezenční výuka ve škole je podmíněna provedením antigenních testů u žáků. Na prvním stupni v pondělí pouze jednou týdně, druhý stupeň pondělí a čtvrtek. Testy si žáci provedou sami pod vedením vyučujícího. V případě pozitivního testu bude informován zákonný zástupce a žák bude v izolaci do předání rodičům nebo odchodu ze školy. Zákonný zástupce má právo testování odmítnout, ale v tom případě se žák nesmí účastnit prezenční výuky. Absence bude brána jako omluvená a úkoly pro žáky budou vyučující zadávat do systému bakaláři, aby žáci neztratili kontakt s výukou.

Jídelna je v provozu, proto můžete žáky přihlásit na obědy. Od pondělí 12.4.2021 funguje autobusová doprava dle normálního jízdního řádu.

 

VIDEONÁVOD NA TESTOVÁNÍ - odkaz.

NÁVOD NA TESTOVÁNÍ - LETÁK 

 

leták - testování.jpg