Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ školního roku2020/2021

POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ školního roku2020/2021Datum konání:
28.1.2021

Vážení rodiče a milí žáci,

ve čtvrtek 28.1.2021 končí 1. pololetí školního roku 2020/2021.Vzhledem k aktuální situaci však žáci a žákyně nemohou dostat výpis z vysvědčení za 1. pololetí v papírové podobě. Pololetní klasifikace je pro Vás v současné době k dispozici pouze v elektronické podobě. Ve webové aplikaci systému Bakaláři zvolte v levé menu Klasifikace / Pololetní klasifikace. Zde ještě můžete přepnout mezi zobrazením známek v jednotlivých předmětech a celkovým hodnocením včetně zameškaných hodin (přepínač vpravo Známky/Souhrny) - viz obrázek níže. Papírovou formu výpisu z vysvědčení obdrží žáci až po návratu do školy k prezenční výuce. Společně si přejme, aby k tomu došlo co nejdříve.

Jaroslav Vašíček

ředitel školy

Postup pro webovou aplikaci 

Pololetní vysvědčení - webová aplikace.png

Postup pro mobilní aplikaci 

Pololetní vysvědčení - mobilní aplikace.png